A Gyirmót mind a négy hátralévő NB II-es bajnokijára ingyenes lesz a belépés

A labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr klubvezetőségének döntése értelmében a gyirmótiak tavaszi szezonból hátralévő összes hazai bajnoki mérkőzése ingyenesen lesz megtekinthető a gyirmóti Alcufer Stadionban – számolt be róla a klub honlapja.
A jelenleg 27 ponttal a kiesést jelentő 15. helyen álló gyirmótiak az idényből hátralévő négy bajnokijukat otthon játsszák. A döntés értelmében tehát a május 4-i, Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE, a május 11-i Gyirmót FC Győr–Opus Tigáz Tatabánya, a május 18-i Gyirmót FC Győr–HR-Rent Kozármisleny, illetve a május 25. Gyirmót FC Győr–FC Ajka találkozó is mindenki számára ingyenesen megtekinthető lesz.
Az ingyenesség továbbá kiterjed a Gyirmót FC Győr NB III-as csapatának hátralévő hazai meccseire, illetve a Keglovich László vármegyei kupadöntőre is.
Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 22:12

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 17:45
Ezek is érdekelhetik






