NB II: ezúttal kikapott a Honvéd, a hajrában bukta el a győzelmet a Vasas

V. B.V. B.
2023.10.01. 18:59
A labdarúgó NB II 10. fordulójának vasárnap esti mérkőzésein a Bp. Honvéd pont nélkül maradt a Szeged otthonában, így zsinórban a harmadik meccsén nem tudott nyerni, a Vasas ellen pedig a hosszabbításban egyenlített ki a Csákvár. Az edzőt váltó, utolsó előtti helyen álló Ajka továbbra is gödörben van, mivel kikapott hazai pályán az újonc BVSC-től, a Kazincbarcika viszont egy hajrában lőtt góllal végül legyőzte a Kozármislenyt.

A mérkőzésekről bővebben ide kattintva olvashat!A mérkőzésekről bővebben ide kattintva olvashat!

LABDARÚGÓ NB II
10. FORDULÓ
Ajka–BVSC Zugló 0–1(Szilágyi M. 15.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budapest Honvéd 1–0 (Bíró B. 86. – 11-esből) Kiállítva: Kálnoki-Kis (90+4., Honvéd)
Kazincbarcika–Kozármisleny 1–0 (Szekszárdi M. 88.)
Vasas–Csákvár 1–1(Radó 67., ill. Fejős 90+4.)Kiállítva: Deutsch L. (90+4., Vasas)