NB II: fontos a barátság, ezért ingyenes lesz a belépés Csabán

Vágólapra másolva!
2022.10.20. 08:25
null
Fotó: 1912elore.hu
A Békéscsaba 1912 Előre klubvezetőségének döntése értelmében ingyenes lesz a belépés az október 22., szombati, Békéscsaba–Nyíregyháza NB II-es, illetve a szintúgy szombati Békéscsaba II–Sényő NB III-as bajnoki mérkőzésre – számolt be róla a labdarúgócsapat honlapja.


A lila-fehérek szeretnék, ha minél többen kilátogatnának az NB II-es és az NB III-as találkozókra, és sportszerűen biztatnák a csapatokat. Tekintettel erre, illetve arra, hogy a békéscsabai és a nyíregyházi szurkolók, valamint a két klub között is baráti kapcsolat áll fent, ingyenes lesz a belépés a szombati találkozókra.

A Békéscsaba–Nyíregyháza NB II-es meccs szombaton 17 órakor kezdődik, míg a szintúgy szombati Békéscsaba II–Sényő NB III-as találkozón már délelőtt 11 órakor útjára indul a labda. (A Szpari egyébként ebben az idényben a szintén szabolcsi Sényőn játssza albérletben hazai meccseit.)

Legfrissebb hírek

Már nincs kieső helyen a Nyíregyháza, egyre nagyobb bajban az MTK

Labdarúgó NB I
15 órája

Fontos rangadót nyert a Vasas a Kecskemét ellen, a Honvéd csak ikszelt a Budafok otthonában – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
20 órája

Egy gól döntött Mezőkövesden a Tiszakécske ellen

Labdarúgó NB II
20 órája

Ellentétes félidők után döntetlennel zárult a BVSC és a Csákvár csatája

Labdarúgó NB II
2026.02.07. 15:52

U-válogatott védekező középpályást vett kölcsön a Videoton

Labdarúgó NB II
2026.02.04. 15:36

„El kell törni a bokáját a másiknak, hogy kiállítsák?” – Pető szerint a Honvéd gólszerzője piros lapot érdemelt

Labdarúgó NB II
2026.02.03. 09:33

Védői góljaival folytatta menetelését az élvonal felé a Honvéd

Labdarúgó NB II
2026.02.02. 21:54

A hajrában bukott pontokat a Vasas, lesimázta a Kecskemét a Szegedet és feljutó helyre lépett előre – ez történt az NB II 16. fordulójában

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 17:01
Ezek is érdekelhetik