NB II: szerződést hosszabbított a gólerős hátvéd Siófokon

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2021.01.15. 12:56
Egy évvel meghosszabbította szerződését a Siófokkal Kiss Balázs, így a 21 éves játékos 2022. június 30-ig a másodosztályú labdarúgócsapatnál marad – számolt be róla a klub honlapja.



Kiss Balázs (balra) szerződést hosszabbított Siófokon (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)
Kiss Balázs (balra) szerződést hosszabbított Siófokon (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)


Kiss Balázs 2017-ben igazolt Siófokra a Vasas Kubala Akadémiától. A most futó bajnokságban 19 mérkőzésen lépett pályára és 6 gólt szerzett; betalált a DVSC, a Szolnok, a Gyirmót, a Szeged, az Ajka és a Csákvár kapujába is.

Az eredetileg védő, de középpályásként is bevethető tehetség évről évre jobb teljesítményt nyújt, és jó játéka Gera Zoltán szövetségi edző figyelmét is felkeltette, mert meghívót kapott az U21-es válogatott összetartására, sőt az Oroszország ellen 2–0-ra megnyert barátságos mérkőzésen csereként pályára is lépett.

Az elmúlt hetekben Mihalecz István sportigazgató azzal keresett meg, hogy az idén nyáron lejáró szerződésemet a klub szeretné meghosszabbítani – mondta a játékos a klubhonlapon. – Nagyon örülök, hogy a klubvezetés és a szakmai stáb is bízik bennem és a jövőben is számít rám. Szeretném meghálálni ezt a bizalmat még több góllal, valamint jó játékkal.”

Legfrissebb hírek

Vidi-KO, Tímárral továbbra is hibátlan a KTE, újra élen a Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
15 órája

Nyert, és ismét a tabella élére ugrott a Honvéd

Labdarúgó NB II
15 órája

Kiütéses győzelmet aratott a Videoton, Varga Roland duplázott

Labdarúgó NB II
17 órája

Lendületben maradt a Kecskemét, megszakította az Ajka 133 napig tartó hazai veretlenségét

Labdarúgó NB II
17 órája

Szűk negyedóra alatt hármat vágott Szegeden a Soroksár

Labdarúgó NB II
17 órája

Budafokon is folytatódott a Karcag veretlenségi sorozata

Labdarúgó NB II
18 órája

Nem tudta feltörni a Szentlőrinc a Csákvár védelmét

Labdarúgó NB II
19 órája

Folytatódott a zuglói mélyrepülés, az eddig nyeretlen Misleny is győzni tudott a fővárosban

Labdarúgó NB II
2025.09.20. 20:51
Ezek is érdekelhetik