NB III: A '90-es években annyit edzettünk, mint az állat, csak rosszul – Véber
Nemrég Véber György lett az NB III Közép-csoportjában szereplő Rákosmente KSK vezetőedzője. A trénerrel Újpesten beszélgettünk többek közt arról, hogyan mentek az edzések, illetve az éjszakai szórakozás a '90-es években, szóba került pályafutását meghatározó súlyos sérülése és természetesen szókimondó nyilatkozatai is. Ha még többet szeretne megtudni az Újpest legendás játékosáról, keresse a Nemzeti Sport pénteki számát.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







