NB II: Sigér Dávid öccse az NB III-ban talált magának csapatot

R. B.R. B.
2019.09.18. 10:37
A harmadosztályban szereplő Debreceni EAC-ban folytatja pályafutását Sigér Ákos, aki augusztusban Ceglédről szerződött az NB II-es Balmazújvároshoz.

Mint ismert, a Magyar Labdarúgó-szövetség kizárta a Balmazt a másodosztályú bajnokságból, így játékosai szabadon igazolhatók lettek.

A 24 éves középpályás az előző idényben az NB II-ben a 18., kiesést jelentő helyen végző Ceglédi VSE-ben volt alapember. A mostani évadban három bajnoki meccsen lépett pályára a Balmazban.

Sigér Ákos testvére, Sigér Dávid a Ferencvárosban futballozik, s nemrég bemutatkozott a magyar válogatottban (a Montenegró elleni elveszített felkészülési találkozón).kizárta a Balmazt a másodosztályú bajnokságból, így játékosai szabadon igazolhatók lettek.

A 24 éves középpályás az előző idényben az NB II-ben a 18., kiesést jelentő helyen végző Ceglédi VSE-ben volt alapember. A mostani évadban három bajnoki meccsen lépett pályára a Balmazban.

Sigér Ákos testvére, Sigér Dávid a Ferencvárosban futballozik, s nemrég bemutatkozott a magyar válogatottban (a Montenegró elleni elveszített felkészülési találkozón).

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2 órája

23 gólos gólkirályt igazolhat a Mezőkövesd – NS-infó

Labdarúgó NB II
4 órája

Nagy Dominik távozott Nyíregyházáról – most már bejelenthetik Fehérváron

Labdarúgó NB I
5 órája

A Como érvényesítette az opciót, Bősze Levente az olasz klubban marad

Légiósok
6 órája

Honvéd: újabb légiós érkezett, ezúttal a spanyol harmadosztályból

Labdarúgó NB I
6 órája

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
7 órája

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
7 órája

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda

Labdarúgó NB I
9 órája
Ezek is érdekelhetik