NB II: három meccsről eltiltották a Gyirmót vezetőjét
Az MLSZ fegyelmi bizottsága három mérkőzésről eltiltotta Hannich Pétert, az NB II-es Gyirmót szakmai igazgatóját.
A szakember az indoklás szerint „a játékvezető személyére sértő kifejezést használt, amiért a játékvezető a sportszakembert a technikai zónából elküldte”.
Mihalecz Istvánra, a Siófok vezetőedzőjére 200 ezer forintos pénzbírságot szabtak ki, mert „a mérkőzés lefújása után az öltözőfolyosón a játékvezető személyére sértő kifejezést használt”.
Az MLSZ keddi fegyelmi határozatait ide kattintva olvashatja el.
Legfrissebb hírek

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik





