NB II: hamarosan visszatérhet a válogatott középpályás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.10.19. 16:12
Két és fél hónap rehabilitációt követően hamarosan újra tétmeccsen játszhat a labdarúgó NB II-ben szereplő Aqvital FC Csákvár középpályása, Sándor György – számolt be róla a klub honlapja.

Sándor Györgyöt még a bajnokság 1. fordulójában, a Cegléd elleni mérkőzés szünetében kellett lecserélni, azóta nem játszhatott.

„Egy elveszett labdát akartam visszaszerezni, s túl nagy hévvel rontottam rá a ceglédi játékosra, aki ahogy kell, beállt elém – elevenítette fel a történeteket a 34 éves, nyolcszoros válogatott középpályás. – Az ütközés közben kibillentem az egyensúlyomból, s visszahajlott a térdem. Tíz éve, mikor Angliába szerződtem, ugyanez a térdem sérült meg. Akkor is, most is megúsztam a műtétet, de időbe tellett, mire felépültem. Egy ideje a csapattal közösen végzem a munkát és a múlt heti, Honvéd elleni felkészülési meccsen már egy félidőt játszhattam. Kell még egy kis idő, míg utolérem magam, de már nagyon hiányzik a játék, és szeretnék segíteni a csapatnak a minél jobb szereplésben.”

Az NB II 7. helyén álló Csákvár a bajnokság 13. fordulójában, vasárnap 17 órától a Vácot fogadja.

Legfrissebb hírek

Menetelő Honvéd, a Vasasnál Erős szerint a szurkolók részéről nincs türelem – ez történt ősszel az NB II-ben, 3. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.13. 10:55

Szerződést bontott támadójával a Videoton

Labdarúgó NB II
2025.12.12. 16:56

Hazai pályán remeklő újonc, sokszor pontokat hullajtó Szeged – ez történt ősszel az NB II-ben, 2. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.11. 16:21

„Nemzetközi érdeklődés is mutatkozik” – üzent a Vidi kapcsán Székesfehérvár polgármestere

Labdarúgó NB II
2025.12.10. 14:39

Edzőváltás Soroksáron, Lipcsei Péter új feladatot kap a Ferencvárosnál

Labdarúgó NB II
2025.12.09. 19:59

Az edzőváltás sem segített a Vidin, hiányoznak a gólok Budafokon és Zuglóban – ez történt ősszel az NB II-ben, 1. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.09. 18:06

Pontelőnnyel telel az élen a Honvéd; kikapott, de így is második helyen a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 19:05

A háromgólos győzelmet arató Honvéd hárompontos előnnyel telelhet az NB II élén

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 18:58
Ezek is érdekelhetik