A Nemzeti Sport Online információi szerint Bognár György marad a labdarúgó NB II-ben szereplő Budaörs szakmai igazgatója.
A játékosként a magyar válogatottban 50-szer szereplő tréner az őszi szezonban vállalta el a Budaörs irányítását. Vezetésével a csapat kiváló tavaszt produkált, és simán bent maradt az NB II-ben.
Bognár György szerződése most nyáron lejár, de már megállapodott a vezetőkkel a folytatásról, így a következő idényben is ő irányítja a Pest megyei együttest.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27

NB I: egy évvel hosszabbít a Paks rutinos középpályása
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 14:37

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03
Ezek is érdekelhetik



