NB II: 43 centi mélyen fagyott a talaj, veszélyben a meccs
Nagy valószínűséggel elmarad a vasárnapra kiírt Kisvárda–Szolnoki MÁV mérkőzés a labdarúgó NB II-ben – tudtuk meg a szabolcsi klub hivatalos honlapjáról.
A várkerti játékteret hétfőn is jég borította, alatta a talaj a mérések szerint 43 centi mélyen meg van fagyva – írja a kisvardafc.hu.
A kisvárdaiak jelezték a szövetségnek, hogy nem tudják megrendezni a vasárnapi bajnokit. A pótlásról szóban egyezség született, egy hónap múlva, a válogatott mérkőzés miatti szünetben kerülhet sor a találkozóra.
Az NSO úgy tudja, hogy az MLSZ Versenybizottsága csütörtökön, vagy pénteken hozhat végleges döntést az ügyben.
Legfrissebb hírek

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54
Ezek is érdekelhetik






