NB II: a korábbi Fradi-játékos aláírt Mezőkövesden

2016.01.19. 15:47
Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport Online korábbi értesülései, hiszen a következő másfél évben a labdarúgó NB II-ben szereplő Mezőkövesdet erősíti az irányító középpályás, Tóth Bence – számolt be róla a klub honlapja.

A 26 éves játékossal másfél éves szerződést kötött a Mezőkövesd. Tóth Bence legutóbb a szintén másodosztályú Szolnoki MÁV-ban futballozott, de korábban 82 NB I-es találkozón szerepelt a Ferencváros, a Pápa és a Paks színeiben, s ezeken négy gólt szerzett. Az NB II-ben 67 mérkőzése és 11 gólja van.

„December 31-én délelőtt hívott Pintér Attila, s igazából egy nap alatt eldőlt, hogy jövök – ecsetelte a klub honlapján Tóth Bence. – Amikor kinevezték a mestert, akkor legbelül kicsit számítottam rá, hogy megkeres, hiszen egyszer már úgy volt, hogy együtt fogunk dolgozni, ám akkor nem jött össze. Hamar megegyeztünk, és most aláírtam a szerződést. Jól működő klubhoz kerültem, folyamatosan erősítik az egyébként is erős keretet, a cél pedig az, hogy ledolgozzuk a hátrányunkat a Zalaegerszeggel szemben, de még a Gyirmót sem behozhatatlan. A lényeg, hogy minden mérkőzést megnyerjünk, és akkor meglesz a feljutás.”

Mihai Nicorec és Horváth Tamás után Tóth Bence a Mezőkövesd harmadik téli szerzeménye.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A MEZŐKÖVESDNÉL
Érkezők:
Mihai Nicorec
(román-magyar, Farul Constanta – Románia), Tóth Bence (Szolnok, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők: Horváth Tamás (Videoton)
Kölcsönből visszatérők:
Szalai Vilmos (Soproni VSE)
Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek: Fröhlich Roland (Paks), Orosz Márk (Dunaújváros), Szekeres Adrián (Videoton)
Távozók
:
Bajzát Péter (Soroksár), Takács Péter (Békéscsaba)
Kölcsönbe távozók: Ribánszki László (Kisvárda)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Máté János (érdeklődnek iránta: Vasas), Szalai Vilmos (Nyíregyháza)

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
3 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
6 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
7 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik