Egymás torkának ugrottak a játékosok a Zala megyei I. osztályú FC Napred Tótszentmárton–Letenye SE labdarúgó-mérkőzésen, miután egymástól néhány méterre egyszerre két szabálytalanság is történt. Buktatását Markek Péter próbálta megtorolni Korpics Krisztiánon, aki azonban a hazai játékos torkának ugrott. A tömegverekedés elfajulását a játékvezető akadályozta meg, aki végül három piros lapot osztott ki, köztük a fojtogató Korpics Krisztiánnak is. Nézze meg az esetet a szurkolók szemszögéből!
A találkozót a Napred FC nyerte 2–1-re.
A találkozót a Napred FC nyerte 2–1-re.Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





