NB II: újra edzésben a Békéscsaba kulcsjátékosa

2014.04.01. 10:02
Ismét a csapattal edz Pozsár Gábor, az NB II-es Békéscsaba 1912 Előre SE labdarúgócsapatának középpályása.

A 33 éves Pozsár Gábor, aki továbbra is kulcsjátékosnak számít Békéscsabán (17 bajnokin játszott a szezonban, három gól és ugyanennyi gólpassz fűződik a nevéhez), a múlt héten térdfájdalmakra panaszkodott, ki is kellett hagynia néhány edzést, de állapota javult, így újra számíthat rá a szakmai stáb.

 

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Nagy Attila: Sosem eredményekben, hanem játékosnevelésben gondolkodom

Utánpótlássport
2026.06.05. 17:38

Röplabda: ismét a Békéscsaba nyerte az U20-as női bajnokságot

Utánpótlássport
2026.05.25. 09:02

Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

Utánpótlássport
2026.05.18. 13:40

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 17:52

Röplabda: Vasas- és BRSE-dominancia a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
2026.05.11. 14:02
Ezek is érdekelhetik