NB II: Szanyó Károly jelölt lehet a Vasasnál

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.12.16. 07:49
A labdarúgó NB II-ben 10. helyen telelő Vasas megbízott vezetőedzője, Tóth András a Digi Sport Reggeli start című adásában beszélt a klubnál kialakult helyzetről, az edzőkérdésről.

„Jó dolog, hogy még mindig itt tudok dolgozni – kezdte a helyzetértékelést saját szerepével Tóth András, a Vasasnál Dirk Berger távozása után ideiglenesen kinevezett szakvezető. – Az átmeneti időszak sosem könnyű. Az edzővel együtt hét vagy nyolc külföldi játékos is elment. A levezető héten tizenöt-tizenhatan voltunk, jó hangulatú játékok voltak. Ami a jövőbeli szerepemet illeti, ha minden jól megy, maradok pályaedző, legalábbis én így hallottam. A papírom egyelőre nem elegendő ahhoz, hogy vezetőedző legyek.”

A korábban játékosként is évekig a Vasast szolgáló szakember kitért a lehetséges új vezetőedzőre is. Kérdésre megemlítette Szanyó Károly és Simon Antal nevét is, akiknek angyalföldi feltűnéséről már korábban beszámoltunk.

„Velem egykorú fiatal edzőről is hallani. Jó lenne, ha új arc, céltudatos fiatal edző jönne. Szanyót én is láttam az edzéseken, ebből gondolom, hogy ő egy komoly jelölt. Simon Antalt én magam nem láttam, de úgy gondolom, ő is megfelelő lehetne.”

Tóth András a Jámbor János újbóli szerepvállalásáról szóló hírekkel kapcsolatban nem tudott konkrétumot mondani, míg korábbi főnökéről, Dirk Bergerről pozitívan beszélt, jó szakembernek tartja.

 

Legfrissebb hírek

Külföldre igazol a Nyíregyházáról távozó válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:01

Nyíregyháza: nyolc lejáró szerződésű játékos távozhat; többen visszatérhetnek

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:28

NB I: kisvárdai és újpesti távozók nyitották meg a nyári piacot – körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:56

MTK: olasz klubok nézik a szélsőt, német ajánlat a védőért

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 09:36

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

A Tijani-ügyben cáfolták a Loki ajánlatát, egy másik magyar klubról írnak

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 11:23

Kisvárda: „A további változásokra várni kell – amíg nem tudjuk, mennyi pénzt kapunk az MLSZ-től”

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 16:02

MTK: játékoscsere is jöhet a DVTK-val; ezek a klubok figyelik Molnár Ádint – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 12:55
Ezek is érdekelhetik