NB II: győzelemmel kezdett a Cegléd kispadján Kiss László

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.10.30. 16:24
A labdarúgó NB II-ben szereplő Ceglédi VSE felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a szlovák negyedik ligában szereplő Bős együttesét.

A ceglédiek kispadján első ízben ült a hétfőn kinevezett vezetőedző, Kiss László. A csapat góljait Koós Gábor és Denisz Rebrik szerezte.

A Cegléd egy hónappal ezelőtt vendégszerepelt a Felvidéken – akkor 4–1-re győzött –, és most ezzel a mérkőzéssel viszonozta az akkori meghívást.

Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót

Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Felkészülés: jól játszott, de két figyelmetlenség miatt csak döntetlennel kezdett az ETO

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:27

Algéria négygólos sikerrel hangolt a világbajnokságra

Foci vb 2026
2026.06.11. 08:06

Neto és Conceicao góljával nyert a portugál válogatott a vb előtti utolsó meccsén

Foci vb 2026
2026.06.10. 23:45

Fordított a magyar válogatott, Schäfer bombagólja is kellett a kazahok legyőzéséhez Debrecenben

Magyar válogatott
2026.06.09. 21:00

Állítsa össze a magyar válogatott Kazahsztán elleni kezdőcsapatát!

Magyar válogatott
2026.06.09. 09:07

A spanyolok magabiztosan nyertek a magaslaton a világbajnokság főpróbáján

Foci vb 2026
2026.06.09. 07:56
Ezek is érdekelhetik