NB II: győzelemmel kezdett a Cegléd kispadján Kiss László
A labdarúgó NB II-ben szereplő Ceglédi VSE felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a szlovák negyedik ligában szereplő Bős együttesét.
A ceglédiek kispadján első ízben ült a hétfőn kinevezett vezetőedző, Kiss László. A csapat góljait Koós Gábor és Denisz Rebrik szerezte.
A Cegléd egy hónappal ezelőtt vendégszerepelt a Felvidéken – akkor 4–1-re győzött –, és most ezzel a mérkőzéssel viszonozta az akkori meghívást.
Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Algéria négygólos sikerrel hangolt a világbajnokságra
Foci vb 2026
2026.06.11. 08:06
Ezek is érdekelhetik





