NB II: Gyirmóton az Újpest volt középpályása
Az NB II-ben szereplő Gyirmót FC-Győr hivatalos honlapján bejelentette: kétéves szerződést kötött az Újpest FC volt játékosával, Kovács Dániellel.
A békéscsabai nevelésű Kovács 26 NB I-es mérkőzésen szerepelt, majd a 2012–13-as szezon végi „tömeges leépítés” áldozata lett az Újpestnél. A középpályás Lengyel Dániel és Papp Kristóf után a gyirmótiak harmadik nyári szerzeménye. Kovács szombaton kezdőként kapott szerepet a Puskás Akadémia elleni 1–0-s győzelmet hozó felkészülési mérkőzésen.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





