NB II: az MTK-tól érkezett középpályás Tatabányára
A másodosztályú Tatabányában folytatja pályafutását az MTK középpályása, Beszterczei Attila.
A középpályás egy évre kölcsönbe kerül Tatabányára, ahol együtt játszhat előző szezonbeli csapattársával, Szamosszegi Gáborral. Mindketten a Szigetszentmiklósban futballoztak a 2012–2013-as évadban.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






