NB II: a Vasassal edz az SZTK volt kapitánya is
Korábban már beszámoltunk róla, hogy az NB II-es Vasashoz a napokban folyamatosan érkeznek tesztelésre futballisták; ma a Szigetszentmiklós korábbi csapatkapitányát is edzésre várják Angyalföldön.
Szamosszegi Gábornak a szezon végén lejárt a szerződése az NB II-es Szigetszentmiklósnál, és mivel nem hosszabbított, jelenleg szabadon igazolható.nem hosszabbított, jelenleg szabadon igazolható.
A védőt több másodosztályú együttes is kereste már, a napokban a Vasassal készül.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






