NB II: három év után távozik az SZTK korábbi „csékája”
Négy játékos is távozik a labdarúgó NB II-ben szereplő Szigetszentmiklóstól: a klub hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint Szamosszegi Gábor, Selmir Brkic, Mamadou Doucoure és Sasa Macura is elhagyja a csapatot.
Három év után elhagyja a Szigetszentmiklóst a korábbi csapatkapitány, Szamosszegi Gábor. A középhátvéd nyáron lejáró szerződését nem hosszabbítja meg, új kihívások elé néz.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






