NB II: mégis szerződteti az egyiptomi játékost a Csákvár

2013.02.21. 21:31
A Nemzeti Sport Online információi szerint a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 7. helyén álló Csákvár szerződést kötött az egyiptomi Juszef Mohamed Abdel-Attejjel.

Korábban beszámoltunk róla, hogy Abdel-Attej az első csákvári edzésén megsérült, kórházba került. Úgy tűnt, ezek után nem kap szerződést a klubtól, ám – a megelőlegezett bizalom jeleként – mégis csatlakozhat a kerethez.Korábban beszámoltunk róla, hogy Abdel-Attej az első csákvári edzésén megsérült, kórházba került. Úgy tűnt, ezek után nem kap szerződést a klubtól, ám – a megelőlegezett bizalom jeleként – mégis csatlakozhat a kerethez.

Rajta kívül Lóránt Márió érkezett a klubhoz, a fiatal játékos Portugáliából tért haza.

Távozók is akadtak az átigazolási időszak utolsó napján: Tornyai Tamás Balatonfüredre, Pirik Ferenc Polgárdiba, Katona Lajos és Szarka Zsolt Velencére igazolt, míg Adrian Pujante visszatért Spanyolországba, miután még mindig nem épült fel sérüléséből, és a felek jobbnak látták, ha elválnak egymástól.

Legfrissebb hírek

Dejan Sztankovics elhozná a Ferencvárostól egyik korábbi játékosát – sajtóhír

Labdarúgó NB I
22 órája

Kovács Kálmán: Nyers Ádám előtt nagy jövő állhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 10:31

Játszadozás egymás között – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:08

Kétgólos Honvéd-siker a feljutók rangadóján, kiesett a Budafok és a Békéscsaba – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 21:00

Kikapott Csákváron a Soroksár, ennek ellenére biztossá vált a bennmaradása

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 20:54

Nyert a Kozármisleny, kiesett a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 20:52

Dráma Budafokon! A BVSC a hajrában egyenlített, a piros-feketék búcsúztak az NB II-től

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 19:00

Bebronzosodott a Kecskemét, pont nélkül maradt a Mezőkövesd

Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:51
Ezek is érdekelhetik