Az Újpestről érkező Szabó Bence és a Bányászban már korábban futballozó Ferkó Csaba is pályára lépett a Sopron elleni edzőmérkőzésen a Tatabánya színeiben.
A kemma.hu beszámolója alapján a két próbajátékos csereként állt be a találkozón, további sorsukról később születik döntés. A mérkőzésen rajtuk kívül több tatabányai fiatalt is kipróbált az FC Tatabánya szakmai stábja.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





