NB II: légiósok után hazai játékossal erősít a Nyíregyháza

Vágólapra másolva!
2012.12.30. 18:32
Januártól a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza Spartacusnál folytatja pályafutását Patály János – adta hírül a szon.hu. A jobbhátvéd fél évre kötelezi el magát a Szparihoz, a nyáron opciós joggal két évvel meghosszabbítható lesz a szerződése.

Mint ismert, a Nyíregyháza Spartacus már két játékossal állapodott meg, a montenegrói Nenad Duroviccsal és a szerb Milan Nikoliccsal, Patály János a harmadik téli szerzemény. Az NB III-as Nagyecsedtől érkező védő korábban már volt a nyíregyházi együttes futballistája.

A Szpari január hetedikén kezdi a felkészülést, két hétig Tiszaújvárosban edzőtáborozik a gárda. A felkészülési ellenfelek között ott van az FC Tatran Presov, az NB I-es Eger, DVSC-Teva, MTK hármas, illetve a Hajdúböszörmény, a Putnok, az Ibrány és a Cigánd is.

Legfrissebb hírek

„El kell törni a bokáját a másiknak, hogy kiállítsák?” – Pető szerint a Honvéd gólszerzője piros lapot érdemelt

Labdarúgó NB II
4 órája

Védői góljaival folytatta menetelését az élvonal felé a Honvéd

Labdarúgó NB II
16 órája

Bundesliga: német középpályást és holland szélsőt igazolt a Lipcse

Német labdarúgás
Tegnap, 11:52

A hajrában bukott pontokat a Vasas, lesimázta a Kecskemét a Szegedet és feljutó helyre lépett előre – ez történt az NB II 16. fordulójában

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 17:01

Potyagóllal debütált Tiszakécskén az utánpótlás-válogatott kapus

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 16:03

Nyolc gól, büntető, dulakodás, kiállítás: őrült meccset nyert a Szentlőrinc

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 15:55

A Békéscsaba nyerte a kiesési helyosztót és megelőzte a Soroksárt

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 15:50

Hazai pályán sem bírt a Mezőkövesddel a Karcag

Labdarúgó NB II
2026.02.01. 15:49
Ezek is érdekelhetik