A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Szeged 2011 sikeresen fellebbezett Lisztes Krisztián ügyében – adta hírül a klub hivatalos honlapja.
Az Orosháza elleni bajnokin kiállított Lisztest két mérkőzésre tiltotta el a magyar szövetség (MLSZ), ám a Szeged sikeresen fellebbezett a döntés ellen, így egy meccsre mérsékelték a büntetést.
A rutinos futballista az utolsó őszi bajnokin – a DVSC második csapata ellen – már letöltötte az eltiltást, így csapata első tavaszi bajnokiján, a Budapest Honvéd II ellen már pályára léphet.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






