NB II: a Szeged sikeresen fellebbezett Lisztes ügyében

Vágólapra másolva!
2012.12.13. 10:57
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Szeged 2011 sikeresen fellebbezett Lisztes Krisztián ügyében – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

Az Orosháza elleni bajnokin kiállított Lisztest két mérkőzésre tiltotta el a magyar szövetség (MLSZ), ám a Szeged sikeresen fellebbezett a döntés ellen, így egy meccsre mérsékelték a büntetést.

A rutinos futballista az utolsó őszi bajnokin – a DVSC második csapata ellen – már letöltötte az eltiltást, így csapata első tavaszi bajnokiján, a Budapest Honvéd II ellen már pályára léphet.

Legfrissebb hírek

Menetelő Honvéd, a Vasasnál Erős szerint a szurkolók részéről nincs türelem – ez történt ősszel az NB II-ben, 3. rész

Labdarúgó NB II
10 órája

Szerződést bontott támadójával a Videoton

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:56

Hazai pályán remeklő újonc, sokszor pontokat hullajtó Szeged – ez történt ősszel az NB II-ben, 2. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.11. 16:21

„Nemzetközi érdeklődés is mutatkozik” – üzent a Vidi kapcsán Székesfehérvár polgármestere

Labdarúgó NB II
2025.12.10. 14:39

Edzőváltás Soroksáron, Lipcsei Péter új feladatot kap a Ferencvárosnál

Labdarúgó NB II
2025.12.09. 19:59

Az edzőváltás sem segített a Vidin, hiányoznak a gólok Budafokon és Zuglóban – ez történt ősszel az NB II-ben, 1. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.09. 18:06

Pontelőnnyel telel az élen a Honvéd; kikapott, de így is második helyen a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 19:05

A háromgólos győzelmet arató Honvéd hárompontos előnnyel telelhet az NB II élén

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 18:58
Ezek is érdekelhetik