Bekim Kapic, a Szeged szlovén védője a Nyíregyháza elleni pénteki mérkőzés első félidejében riasztó jelenet után szenvedett súlyosnak tűnő sérülést. A szlovén labdarúgót még aznap a nyíregyházi kórházba szállították, majd éjszakára megfigyelésre bent is tartották.
A klub honlapja, a szeged2011.sport.hu szerint vasárnaptól már Szegeden kezelik a védőt, akinek komoly gerincfájdalmai voltak a találkozó másnapján is. A szegedi remények szerint nem kell sokat kihagynia, de véglegesen csak a következő napok orvosi vizsgálatai után derül ki, hogy mikor kezdheti el újra az edzéseket.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






