NB II: összefogott a Gyirmót, a Tatabánya és a ZTE

2012.08.17. 18:42
Összefogott a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának három feljutásra is esélyes klubja, a Gyirmót, a Tatabánya és a ZTE.

A megállapodás értelmében a klubok vállalták, hogy azonnal, valós időben tájékoztatják riválisaikat az aktuális mérkőzésük állásáról, és közzéteszik egymás eredményeit a honlapjukon – adta hírül a gyirmotfc.hu oldala.

Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
16 órája

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09

A Gyirmót idegenbeli győzelmével kezdődött meg az NB III tavaszi szezonja

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:24

Az NB III-as Gyirmót FC Győr megvásárolta a másodosztályú Szeged belső védőjét

Labdarúgó NB II
2026.02.18. 14:01
Ezek is érdekelhetik