Visszatért Nyíregyházára, és a csapattal edzett Predrag Bosnjak és Honma Kazuo, az NB II-be kiesett szabolcsi csapat két légiósa.
A szpari.hu beszámolója szerint Banka Zsolt klubigazgató gyakorlatilag megegyezett Bosnjakkal a folytatásról, és Honmát is megtartaná a klub, bár a japán támadónak több kérője akad.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






