Hétfő este tartották meg a Gyirmót SE labdarúgó-szakosztályának  elnökségi ülését, amelynek legfontosabb kérdése az volt, hogy maradhat-e  Kiprich József az első osztályról alig lemaradó csapat vezetőedzője.
Egyesek korábban tudni vélték, hogy a Feyenoord korábbi sztárjának mennie kell, és a Szentes Lázár, Csertői Aurél, Szepessy László hármasból kerül ki az új edző. Tegnap azonban eldőlt, hogy Kiprich maradhat a csapatnál.
„Egy plusz egy éves megállapodást kötöttünk, így maradok a kispadon” – nyilatkozta a csapat hivatalos honlapjának a korábbi válogatott labdarúgó.
A csapat célja jövőre is az élvonalbeli tagság kiharcolása lesz.
„Szeretnénk egyben tartani a társaságot, persze igazolni is akarunk. A terv, hogy két-három poszton megerősítsük az ezüstérmet szerző keretet” – zárta mondandóját Kiprich.
Legfrissebb hírek

Fiatalszabály: nyűg vagy áldás?
Utánpótlássport
2025.10.29. 09:06

Ötödször bajnok Kazahsztánban a Kajrat Almati
Minden más foci
2025.10.26. 14:52
Ezek is érdekelhetik





