Szerződéshosszabbítást ért a bennmaradás Nestor El Maestrónak

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
Vágólapra másolva!
2025.05.27. 19:28
null
Nestor El Maestro szerződése immár 2027 nyaráig érvényes (Fotó: Kovács Péter)
Makray Balázs, a labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC-t működtető DVSC Futball Zrt. cégvezetője elmondta, a bennmaradás kiharcolásával automatikusan egy évvel meghosszabbodott Nestor El Maestro vezetőedző eredetileg 2026 nyarán lejáró szerződése.

Makray Balázs, a DVSC Futball Zrt. cégvezetője a dehir.hu-nak adott interjút, melyben elmondta, a 42 éves tréner eredetileg 2026 nyaráig érvényes szerződése a Loki élvonalbeli tagságának megőrzésével egy évvel meghosszabbodott – szúrta ki az m4sport.hu.

Nestor El Maestro novemberben vette át a Debrecen irányítását, azóta 21 bajnokin ült a kispadon, és 25 pontot szerzett a csapattal. A mérlege 7 győzelem, 4 döntetlen, 10 vereség volt az idényben, a bennmaradást az utolsó fordulóban harcolták ki a piros-fehérek, akik 3–0-ra nyertek az így búcsúzó Fehérvár FC otthonában.

Mint az interjúból kiderült, a mostani keret jelentős részének érvényes szerződése van a következő szezonra, vannak olyan futballisták azonban, akiknek lejár a kontraktusa, így velük is el kell kezdeni az egyeztetést a következő hetekben. Makray neveket nem mondott, de a Transfermarkt szerint a kölcsönjátékosok (Hegyi Krisztián, Maurides, Arandjel Sztojkovics) mellett Ferenczi János, Gonda Suicsi, Megyeri Balázs, Szécsi Márk és Dzsudzsák Balázs szerződése is június 30-ig érvényes.

 

Legfrissebb hírek

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
6 órája

Révész Attila a Kisvárda kapott góljáról: Valószínű, ha én utcai cipőben odaszaladok, megfogom a labdát, neki nem sikerült

Labdarúgó NB I
6 órája

Egy szerencsés góllal szakadt meg a Nyíregyháza ötmeccses nyeretlenségi sorozata

Labdarúgó NB I
17 órája

Gruber gólja döntött, az FTC nyerte meg a Paks elleni rangadót

Labdarúgó NB I
21 órája

Nem bírt egymással a DVTK és a Kisvárda Miskolcon

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:35

Turkuban megműtötték a DVTK válogatott védőjét

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:07

Windecker József: Csak védekezve nem érhetünk el jó eredményt

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:01

Vladimir Radenkovics: Mentálisan erős csapatot fogadunk

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:56
Ezek is érdekelhetik