Válogatott meghívót kapott a Kecskemét remek formában lévő támadója

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2025.03.04. 11:40
Driton Camaj (Fotó: Török Attila)
Driton Camaj ismét meghívót kapott hazája válogatottjába, amelyre vb-selejtezők várnak március végén – derült ki a montenegrói labdarúgót foglalkoztató Kecskeméti TE hivatalos honlapjának keddi híréből.

Driton Camaj remek formában van, az utóbbi három bajnokiján három gólt szerzett. A montenegrói válogatottban eddig 21 alkalommal lépett pályára, két gól mellett négy gólpasszt osztott ki. 

„Bár csak nemrégiben érkeztem a KTE-hez, remekül érzem magam, hamar beilleszkedtem, ebben sokat segítettek a csapattársak, a szakmai stáb tagjai, a vezetők. Egyre jobban érzem magam az új posztomon: eddig rendre szélsőként kaptam lehetőséget, most pedig a csatársorban” – mondta a 28. életévét pénteken betöltő Driton Camaj lapunknak a hétvégi fordulóra visszatekintő összeállításunkban.

Montenegró március 22-én Gibraltárt, 25-én Feröert fogadja vb-selejtezőn. A csoportnak tagja még Csehország, és csatlakozik hozzájuk a Franciaország–Horvátország Nemzetek Ligája-negyeddöntő vesztese is.

Bebizonyíthatja, hogy mennyire ért a sporthoz. Most megajándékozzuk 5000 forinttal, amivel bármire fogadhat a tippmixpro.hu-n. Ehhez nem kell mást tennie, csak március 16-ig regisztrálnia ezen a linken! (x)

 

Legfrissebb hírek

Újabb két, fiatalszabálynak megfelelő játékossal bővítette keretét a DVTK

Labdarúgó NB I
1 órája

Bódi, Varga és Lucas után újra Kazincbarcikáról igazolt a Tiszakécske

Labdarúgó NB I
4 órája

Az olasz negyedik vonalban folytathatja a legutóbb az NB I-ben szereplő légiós

Labdarúgó NB I
9 órája

Németh Hunor megmutatná, hogy készen áll a felnőttfutballra

Labdarúgó NB I
9 órája

A DVTK kölcsönvette a Vidi támadó középpályását – hivatalos

Labdarúgó NB I
22 órája

Azt MTK szerződtette a Puskás Akadémia fiatal védőjét

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:32

A KTE alapembere az NB I-be igazolna, de jelenleg csak a vármegyei bajnokságra készülhet

Labdarúgó NB II
Tegnap, 11:27

Szerződést bontott fiatal középpályásával a DVTK

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 18:50
Ezek is érdekelhetik