Visszatért az amerikai labdarúgó az FTC női csapatába

K. Zs.K. Zs.
2024.08.26. 21:49
Alesia Garcia (Fotó: fradi.hu)
Alesia Garcia visszatért a Ferencváros bajnoki címvédő női labdarúgócsapatához – adta hírül hétfőn a klub.

Az egyesült államokbeli támadó 2023 februárja és 2024 februárja között már futballozott az FTC-Telekomban, 24 bajnoki meccsen 14 gólt szerzett. Az elmúlt fél évben a török Fatih Vatan Sporban játszott, 11 találkozón kétszer talált be a kapuba – írja a fradi.hu.

A 2000-ben született Alesia Garcia 2018-ig a Colorado Storm játékosa volt, majd a New Mexico Lobo, a Colorado Rapids és az LSU Lady Tigers csapatában futballozott.

Az FTC az MTK elleni 2–0-s győzelemmel indította az új bajnoki idényt a hétvégén.

 

Legfrissebb hírek

Sikeres operáción van túl az FTC női válogatott vízilabdázója

Vízilabda
2026.06.19. 14:04

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Az FTC ötméteresekkel bukta el a női vízilabda BL-döntőt az Olympiakosz ellen

Vízilabda
2026.06.12. 22:18

Női NB I: tarolt a bajnok Ferencváros a RangAdó díjátadón

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 22:44

Szorosabb második meccsen duplázta meg előnyét az FTC a BVSC ellen a női vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.24. 17:09

Izgalmas csatában az FTC került előnybe a Honvéd ellen a férfi vízi ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.23. 22:55

Gólgazdag mérkőzésen döntős az FTC a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.02. 21:54

A Pro Recco otthonában győzött az FTC pólócsapata a BL-ben, de ez nem volt elég a csoportelsőséghez

Vízilabda
2026.04.21. 22:11
Ezek is érdekelhetik