NB I: simán kikapott lengyel ellenfelétől a Paks

T. Z.T. Z.
2024.01.19. 12:51
A Paks háromgólos vereséget szenvedett Belekben (Fotó: paksifc.hu)
Az NB I-ben szereplő Paksi FC háromgólos vereséget szenvedett a lengyel Pogon Szczecin ellen a törökországi Belekben megrendezett felkészülési mérkőzésen.

A kétszer 35 perces találkozón a lengyelek már a szünetben kétgólos előnyben voltak, köszönhetően Efthimisz Kulurisznak, aki kétszer is bevette a paksiak kapuját. A fordulás után még Kamil Grosicki is betalált, így 3–0 lett a meccs vége – derült ki a Paks honlapján közzétett beszámolóból.

A mérkőzést követően Bognár György, a Paks vezetőedzője a klub honlapjának értékelte a látottakat:
„Jó edzőmérkőzést játszottunk egy jó ellenféllel. Kicsit lassabban futballoztunk a megszokottnál, és próbálkoztunk új felállási formával is. Nagyon jó, hogy láttuk, mi az, amivel a jövőben számolhatunk” – fogalmazott.