Női NB I: fenékbe rúgásért villant a piros a bajnoki döntő végén – videó

2022.06.01. 11:34
null
Ezért járt a piros lap
Mint beszámoltunk róla, kedd este a Ferencváros 3–1-re legyőzte az ETO FC Győrt a női NB I bajnoki döntőjének második mérkőzésén, s ezzel 2:0-ra megnyerte a párharcot és ötödik bajnoki címét szerezte meg. A találkozó végén Kovács Laura nem mindennapi szabálytalanságot követően kapott piros lapot.

Gyakorlatilag már minden eldőlt a mérkőzésen, amikor nem sokkal a Ferencváros harmadik gólja után, az ETO válogatott középhátvédje, Kovács Laura a 92. percben piros lapot kapott, mert előbb bokán rúgta Demeter Rékát, majd a földre rogyó ferencvárosi játékost még fenéken is rúgta.

NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
ETO FC Győr–Ferencváros 1–3
(Korszun 82., ill. Szabó V. 45+1., 90., Pusztai 67.)
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2:0 a Ferencváros javára

Legfrissebb hírek

Diego Maradona és Lionel Messi aláírt meze is látható Kecskeméten

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 09:19

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Vb 2026: Bozsik József meze is New Yorkban

Foci vb 2026
2026.06.05. 12:23

Felcsúton is kiütötte ellenfelét, megvédte címét az FTC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 20:57

Női NB I: bronzérmes lett az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Rangadót nyert Felcsúton az FTC, az élen végzett a női NB I alapszakaszában

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 21:00
Ezek is érdekelhetik