NB I: Szlovéniában táborozik majd a feljutó Kecskemét

A kecskeméti Széktói Stadion (Fotó: Dömötör Csaba)
A Kecskeméti TE június 16-án kezdi meg a felkészülést, majd szlovéniai edzőtáborban hangolódik a labdarúgó NB I július végén induló idényére – adta hírül hivatalos honlapján az NB II-ből feljutó klub.
A június 16-i kezdést követő napokban orvosi vizsgálatok, mérések, tesztek várnak a játékosokra. A hónap hátralévő részében hazai környezetben dolgozik a keret, az első felkészülési mérkőzés július 2-án, szombaton lesz a Széktói Stadionban, jelen állás szerint a Szentlőrinc ellen – írja a klubhonlap.
A mérkőzés után egyhetes szlovéniai edzőtáborba utazik a KTE, a helyszín ugyanúgy Radenci lesz, ahogyan tavaly nyáron is – az edzések mellett két mérkőzés is szerepel a programban.
A visszatérés utánra további három felkészülési mérkőzést tervez a szakmai stáb (július 13., 16., 23.), az utolsó lesz a bajnoki főpróba.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





