NB I: a Puskás Akadémia hosszabbított a 25 éves középpályással

2022.02.08. 08:07
A labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémia a hivatalos honlapján bejelentette, Urblík József 2024-ig meghosszabbította a szerződését.

A 25 esztendős bártfai születésű középpályásnak az idény végén lejárt volna a megállapodása.

Urblík 2018 nyarán Csehországból igazolt a felcsúti együtteshez, amelynek a színeiben 66 élvonalbeli találkozón összesen hat gólt szerzett.

A korábbi szlovák korosztályos válogatott játékos az ősszel nem lépett pályára a PAFC-ban, idén viszont a gárda mindhárom NB I-es mérkőzésén játszott – rendre csereként.

Urblík 2018 nyarán Csehországból igazolt a felcsúti együtteshez, amelynek a színeiben 66 élvonalbeli találkozón összesen hat gólt szerzett.

A korábbi szlovák korosztályos válogatott játékos az ősszel nem lépett pályára a PAFC-ban, idén viszont a gárda mindhárom NB I-es mérkőzésén játszott – rendre csereként.

Legfrissebb hírek

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:37

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:40

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

A Puskás Akadémia 34 éves kapusa szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 10:55

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:58

Kinevezte új vezetőedzőjét a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.03. 07:49
Ezek is érdekelhetik