Puskás Akadémia: szlovákiai magyar tehetség érkezett

2018.08.30. 15:44
null
Urblík József Felcsúton folytatja (Fotó: pfla.hu)
A Puskás Akadémia két évre szerződtette a korábban a Vidivel és a DAC-cal is hírbe hozott Urblík Józsefet, aki a cseh Vysocina Jihlavától szerződött át Felcsútra.

 

A 22 éves szlovákiai magyar középpályás 2016-ban a most a Haladást irányítóMichal Hipp hívására szerződött a cseh klubhoz, amelynél 46 mérkőzésen hét gólt szerzett és három gólpasszt adott.

„Csak kedd reggel szereztem tudomást a Puskás Akadémia érdeklődéséről, mivel előzőleg a Cseh Kupában játszottunk mérkőzést. Nagyon megörültem a megkeresésnek, és bíztam benne, hogy sikerül megállapodnunk” – idézte a klub honlapja a középső középpályást.

„A legfőbb erényemnek a labdabiztosságomat és a passzjátékomat tartom, s az egy az egy elleni szituációk sem okoznak problémát – remélem, meg lesznek velem elégedve a Puskásnál” – mondta Urblík, akiről ide kattintva olvashatják a Nemzeti Sport korábbi cikkét.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL
Érkezők: Bacsana Arabuli (grúz, Balmazújváros), Ezekiel Isoken Henty (nigériai, Videoton – kölcsön után végleg), Kiss Tamás (Haladás), Szolnoki Roland (Videoton), Urblík József (szlovákiai, Vysocina Jihlava – Csehország), Ján Vlasko (szlovák, Spartak Trnava – Szlovákia)
Kölcsönbe érkezők: Benedik Mioc (horvát, NK Osijek – Horvátország)
Kölcsönből visszatérők: Bokros Szilárd (Csákvár), Csilus Ádám (Nyíregyháza Spartacus)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek: Ganbold Ganbayar (mongol)
Kiszemeltek:
Távozók: Stipe Bacelic-Grgic (horvát, NK Slaven Belupo – Horvátország), Ivor Horvat (horvát, csákvári kölcsön után szabadon igazolható), Denis Klinar (szlovén, NK Maribor – Szlovénia), Márkvárt Dávid, Patrick Mevoungou (kameruni, Mezőkövesd), Molnár Gábor, Polonkai Attila (csákvári kölcsön után visszavonult), Rétyi Tamás (csákvári kölcsön után Cegléd),Tar Zsolt (csákvári kölcsön után ETO FC Győr), Tóth Keve (Vasas), Vanczák Vilmos (visszavonult)
Kölcsönbe távozók: Csilus Ádám (Csákvár), Ezekiel Isoken Henty (nigériai, NK Osijek – Horvátország), Madarász Márk (ZTE FC), Oroszi Dániel (Csákvár), Antonio Perosevic (horvát, al-Ittihad Kalba – Arab Emírségek), Prosser Dániel (Sepsi OSK – Románia), Szécsi Márk (Debreceni VSC), Tóth Balázs (Csákvár)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
6 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
8 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
10 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
Tegnap, 20:59

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:37

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:40
Ezek is érdekelhetik