NB I: az Újpest és a DVSC is felkészülési meccset vív a szünetben
Az NB I-es DVSC labdarúgócsapata a hétvégén felkészülési mérkőzést játszik a szintén élvonalbeli Kisvárdával – olvasható a Debrecen hivatalos honlapján. Az Újpest pénteken a Monorhoz látogat.
A bajnokság jelenleg szünetel a válogatottak szereplése miatt, a DVSC viszont nem pihen. A Kisvárda elleni találkozóra október 13-án szombaton kerül sor a Várkerti Sporttelepen. A mérkőzést zárt kapuk mögött rendezik.
Az Újpest FC szintén felkészülési meccset vív, ezt az összecsapást pénteken rendezik meg, az ellenfél a másodosztályú Monor lesz.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04
Ezek is érdekelhetik






