PAFC: „Jó focival csábítanánk a stadionba a szurkolókat”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.09.11. 12:17
A Puskás Akadémia FC új szerzeményével, Urblík Józseffel az Új Szó beszélgetett a szlovák U21-es válogatott dunaszerdahelyi mérkőzése előtt. Ebben többek között a Vidi és a DAC érdeklődése is szóba jött, valamint a felcsúti célokról is faggatták.

Eredetileg a fehérváriaknál folytatta volna pályafutását, ám az orvosi vizsgálatok után meghiúsult az átigazolás, ezt követően jött szóba neve a dunaszerdahelyieknél – végül a Puskás Akadémiánál kötött ki.

„Ők meg tudtak egyezni a Jihlavával, ami a nehezebb része volt, utána persze velem is
– mondta az Új Szónak Urblík, aki arra is felelt, reális opció volt-e, hogy a DAC-nál folytassa. – Nekem reális, csak a Jihlavával nem volt reális a megegyezés. A DAC nem akart annyi pénzt adni értem. A DAC 180 ezer eurót kínált értem, a Puskás meg háromszázat.”

A felcsúti lelátói hangulattal kapcsolatban elmondta: „reméljük, hogy jó focival és eredményekkel mi is a stadionba tudjuk csábítani a szurkolókat.”

A jó szereplésre szüksége is lenne a csapatnak, hiszen hét fordulót követően két pontot szerezve az utolsó helyen áll a bajnokságban.

„Azt mondták, szeretnének az első ötben lenni, és bíznak benne, hogy segítek nekik. Én is bízom magamban, remélem, sikerül teljesíteni a célt. Meg kell nyerni a meccseket, és feljebb kell lépni a tabellán” – vélekedik az új szerzemény.

„Ők meg tudtak egyezni a Jihlavával, ami a nehezebb része volt, utána persze velem is
– mondta az Új Szónak Urblík, aki arra is felelt, reális opció volt-e, hogy a DAC-nál folytassa. – Nekem reális, csak a Jihlavával nem volt reális a megegyezés. A DAC nem akart annyi pénzt adni értem. A DAC 180 ezer eurót kínált értem, a Puskás meg háromszázat.”

A felcsúti lelátói hangulattal kapcsolatban elmondta: „reméljük, hogy jó focival és eredményekkel mi is a stadionba tudjuk csábítani a szurkolókat.”

A jó szereplésre szüksége is lenne a csapatnak, hiszen hét fordulót követően két pontot szerezve az utolsó helyen áll a bajnokságban.

„Azt mondták, szeretnének az első ötben lenni, és bíznak benne, hogy segítek nekik. Én is bízom magamban, remélem, sikerül teljesíteni a célt. Meg kell nyerni a meccseket, és feljebb kell lépni a tabellán” – vélekedik az új szerzemény.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 16:51

Magyar Zsolt a több játéklehetőség reményében írt alá a Csíkszeredához

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 07:01

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik