NB I: Henty két meccset kapott Lovrencsics megtaposásáért

Ezekiel Henty a soron következő két NB I-es fordulóban biztosan nem léphet pályára (Fotó: Dömötör Csaba)
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága taposásért kétmeccses eltiltással sújtotta Ezekiel Hentyt, a Puskás Akadémia támadóját, aki a Ferencváros elleni mérkőzésen szándékosan rálépett Lovrencsics Gergő lábára.
A nigériai támadó lapot sem kapott a megmozdulásáért, ám később második sárgával kiállították, amiért egy meccsre szóló eltiltással büntették. Mindez valószínűleg azt jelenti, hogy a Puskás Akadémia támadójának összesen három NB I-es mérkőzést kell kihagynia.
A további fegyelmi határozatokat ide kattintva tekintheti meg!
HENTY TAPOSÁSA

Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik






