DVSC: három felkészülési meccsről adtak ki közleményt
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC három felkészülési mérkőzést is beiktatott a programjába.
A február 5-én Törökországba utazó csapat az edzőtábor előtt a pallagi edzőközpontjában fogadja január 27-én a Szegedet, február 3-án pedig a Kisvárdát. Utóbbival két mérkőzést is játszik egymás után.
A DEBRECEN TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 11. (állapotfelmérés)
Edzőtábor: február 5–15., Side (Törökország)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 27., 12.00, Pallag: DVSC–Szeged
Február 3., 11.00, Pallag: DVSC–Kisvárda
Február 3., 13.00, Pallag: DVSC–Kisvárda
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04
Ezek is érdekelhetik






