Gyirmót: szerződést bontottak a 29 éves jobbhátvéddel
A Gyirmót FC Győr közös megegyezéssel szerződést bontott jobbhátvédjével, Nagy Sándorral.
A 29 éves védő a jelenleg is futó szezonban hat NB I-es találkozón és egy kupamérkőzésen lépett pályára.
Az NB II-ben 47 mérkőzésen két gólpasszig jutott, gólt nem szerzetta Gyirmót mezében.
Az NB II-ben 47 mérkőzésen két gólpasszig jutott, gólt nem szerzetta Gyirmót mezében.
Legfrissebb hírek

NB II: megvannak az osztályozó párosításai
Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43

NB III: háromgólos sikerrel lett bajnok a Gyirmót
Labdarúgó NB II
2026.04.18. 20:09
Ezek is érdekelhetik






