Az MTK 1–1-es döntetlent ért el a Groupama Arénában a Ferencváros elleni örökrangadón az NB I 19., vagyis idei utolsó fordulójában. A kék-fehérek egyenlítő gólját szerző Torghelle Sándor a mérkőzés után az NSO Tv-nek elmondta, hogy miért szeret a Fradi ellen pályára lépni, illetve beszélt arról is: szerinte egyáltalán nem baj, hogy indulatos volt a meccs. A Fradi ellen 2011 óta a hatodik élvonalbeli találatát jegyző támadó saját őszi teljesítményét és az MTK helyzetét is értékelte.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






