MLSZ: megvan a DVTK új otthona; hatott a bocsánatkérés
Az MLSZ engedélyezte a Diósgyőrnek, hogy november 21-től Mezőkövesden játssza hazai bajnoki mérkőzéseit.
Arról is döntöttek, hogy november 26-án az Újpest–Mezőkövesd bajnoki Kecskeméten, december 3-án a Vasas–Diósgyőr összecsapás a Bozsik-stadionban lesz.
Az NB II-es Cigánd – amely csütörtökön bocsánatot kért az MLSZ-től egy korábbi, a stadionját érintő közlemény miatt – engedélyt kapott arra, hogy mostantól a saját stadionjában játssza a mérkőzéseit.
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

23 gólos gólkirályt igazolhat a Mezőkövesd – NS-infó
Labdarúgó NB II
2026.06.16. 14:49
Ezek is érdekelhetik






