DVSC: Sikerült elérnünk a kitűzött célt – Kondás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.05.04. 16:24
A DVSC-Teva labdarúgócsapata harmadik lett az NB I-ben, így ismét szerepelhet a nemzetközi porondon, ezzel Kondás Elemér vezetőedző szerint elérték a kitűzött célt.

„A nemzetközi kupával kezdtünk, amelyben véleményem szerint jól helytálltunk – olvasható Kondás Elemér szezonértékelője a dvsc.hu-n. – Ebben az időszakban egy hónap alatt kilenc mérkőzést játszottunk, ami kicsit megterhelőnek bizonyult, ez is lehetett az oka annak, hogy a bajnokságban voltak olyan találkozók, amelyek nem a terveink szerint alakultak. A téli szünetben a hetedik helyen álltunk, bár nem sokkal voltunk lemaradva a dobogós helyezéstől. Télen próbáltuk úgy felkészíteni a csapatot, hogy elérjük a kitűzött célt, és ez sikerült is. Szerettem volna, ha még előrébb végzünk, a második helyre meg is volt a reális esélyünk, de voltak olyan meccsek, amelyeken győzelmi lehetőséget szalasztottunk el. A Ferencváros már az elején elhúzott, nem lehetett befogni, de az ezüst meglehetett volna. Igaz, az Európa-ligában való kezdés szempontjából ez semmit sem változtat, hiszen az első körben lép pályára mindegyik magyar csapat, de azért jó lett volna előrébb végezni.” Kondás Elemér szezonértékelője a dvsc.hu-n. – Ebben az időszakban egy hónap alatt kilenc mérkőzést játszottunk, ami kicsit megterhelőnek bizonyult, ez is lehetett az oka annak, hogy a bajnokságban voltak olyan találkozók, amelyek nem a terveink szerint alakultak. A téli szünetben a hetedik helyen álltunk, bár nem sokkal voltunk lemaradva a dobogós helyezéstől. Télen próbáltuk úgy felkészíteni a csapatot, hogy elérjük a kitűzött célt, és ez sikerült is. Szerettem volna, ha még előrébb végzünk, a második helyre meg is volt a reális esélyünk, de voltak olyan meccsek, amelyeken győzelmi lehetőséget szalasztottunk el. A Ferencváros már az elején elhúzott, nem lehetett befogni, de az ezüst meglehetett volna. Igaz, az Európa-ligában való kezdés szempontjából ez semmit sem változtat, hiszen az első körben lép pályára mindegyik magyar csapat, de azért jó lett volna előrébb végezni.”

Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
9 órája

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Kl: a DVSC-nek szerencséje volt, a Paksnak nem, FTC–Ajax és KÍ–ETO is jöhetne

Európa-konferencialiga
2026.06.17. 14:41

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos

Légiósok
2026.06.16. 18:01

A Paks és a DVSC szerdán kap ellenfelet a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2026.06.16. 09:38

NB II: távozó Karcagon, csatárral erősített a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 08:45
Ezek is érdekelhetik