FTC: a középpályás nagyobb szerepre vágyik

2016.04.01. 00:06
Nagy Dominik, a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros középpályása a válogatott szünetről és a klubjában betöltött szerepéről beszélt a Fradi sajtótájékoztatóján.

„Természetesen én is azért dolgozom napról napra, hogy a kezdőcsapat tagjaként futhassak ki a pályára, akár most szombaton, Debrecenben is – nyilatkozott a 21 éves játékos arra a felvetésre reagálva, hogy már a kezdő tizenegyben is helyet kaphatna – A döntés az edző kezében van, én pedig készen állok bármilyen feladatot végrehajtani, amit rám bíz.”

Nagy Dominik a válogatott szünet ellenére sem zökkent ki a formájából, hiszen a csapat edzésein semmilyen változás nem történt a válogatott társak távollétében sem.

„Mi, akik itt maradtunk, ugyanúgy százszázalékos intenzitással végeztük az edzésmunkát, mint amikor válogatott társaink is velünk vannak. Teljes erőbedobással készülünk a szombati meccsre, szeretnénk nyerni Debrecenben, és ezzel végleg eldönteni a bajnoki cím sorsát. Készen állunk a küzdelemre!”

A Ferencváros szombaton 18.30-kor lép pályára a DVSC otthonában, és ha nyer, már biztosan bajnok.

Legfrissebb hírek

Csendes alföldi este – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
20 perce

Kovacevic bombagólja ellenére csak egy pontot szerzett az FTC Kisvárdán

Labdarúgó NB I
2 órája

Nagy Krisztián tudja, milyen duplázni és nyerni a Fradi ellen

Labdarúgó NB I
12 órája

A „kőfejtőben” ért véget a kupamenetelés – fotósorozat a Ferencváros Braga elleni El-nyolcaddöntőjéről

Képes Sport
14 órája

Nagyobb erők – Ballai Attila publicisztikája

Európa-liga
23 órája

Háromgólos FTC-győzelem az Újpest ellen a női labdarúgó NB I-ben

Labdarúgó NB I
Tegnap, 19:35

Tóth Alex: Mindennap készen állok a bevetésre

Légiósok
Tegnap, 7:07

Csodák nélkül, de magyarokkal – Deák Zsigmond publicisztikája

Bajnokok Ligája
2026.03.20. 23:15
Ezek is érdekelhetik