NS: Doll elárulta, miért lenne nagy szüksége Bödére – szombat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.02.12. 23:37
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

• Akinek hiányzik Böde Dániel, az most gondoljon rá egy pillanatra, aztán pedig gondoljon arra, hogy volt a történelemben egy pillanat, amikor ugyanarra gondolt, mint Thomas Doll. Az FTC vezetőedzője így a Békéscsaba elleni idényrajt előtt elárulta Somogyi Zsoltnak, hogy miért lenne nagy szüksége sérült csatárára, és azt is, mit nem ért a többi támadójával kapcsolatban. De még Varga Rolandék balesete is szóba kerül.
• Akinek hiányzik Böde Dániel, az most gondoljon rá egy pillanatra, aztán pedig gondoljon arra, hogy volt a történelemben egy pillanat, amikor ugyanarra gondolt, mint Thomas Doll. Az FTC vezetőedzője így a Békéscsaba elleni idényrajt előtt elárulta Somogyi Zsoltnak, hogy miért lenne nagy szüksége sérült csatárára, és azt is, mit nem ért a többi támadójával kapcsolatban. De még Varga Rolandék balesete is szóba kerül.

Balajcza Szabolcs a hatszáznegyvenkettedik alapozását csinálta végig, legalábbis saját elmondása szerint, de szerintünk kicsit túloz. Emellett jókat mond Mbaye Diagne bajáról és hiányáról is a Videoton elleni rangadó előtt, a túloldalról pedig Asmir Suljic meséli el, kit utálnak szerinte igazán a szurkolók.

• De a többi három szombati bajnoki érintettjeit is körbekérdeztük, beleértve az újonc edzőket, vagyis Michael Oenninget és Egervári Sándort is.

• A tavaszi bajnoki rajtot pedig négyoldalas, részletes adatbankkal köszöntjük, amelyet megtanulva bármely unalmas családi eseményt feldobhatunk olyan információmorzsákkal, mint hogy hány NB I-es meccse volt az újpesti Filkor Attilának, hová igazolt a Vasasból Vojo Ubiparip, vagy hogy hány novemberi születésű középpályása van a Honvédnak. Móka, kacagás, adatbank!

• Csillag Péter kollégánk megint talált valakit, most Tősér Norbert kollégánkkal együtt: a magyar futballmúlt krónikása most a csehszlovák futballmúltba merítkezett alá, mert Pavol Molnar személyében nekik van egy nyolcvanéves világbajnoki ezüstérmesük – csakhogy ő valójában Molnár Pál, aki egyszer Puskás Öcsitől is kapott ajándékot, és akkor is magyarul beszélt, mikortájt az éppen nem volt ajánlatos…

Michelisz Norbert immár a Honda gyári csapatával készül a WTCC-szezonra, és gőzerővel tesztel – Tóth Anitának azt is elmondta, mennyi időt töltött a kagylóülésben, és az mennyire kényelmes.

Hosszabbítás mellékletünk – most nem azért, de – nagyon jó lett. Folytatódik a Michel Platini tündöklését és bukását megéneklő sorozatunk; mindent megírunk a kínai futballbumm hátteréről, Kovács Erikát Szamvel, a szocsi személyszállító szakmunkás kalauzolta végig a két évvel ezelőtti téli olimpia helyszínein, így ő meg minket; Kohán Gergő a leghíresebb élő magyar rockzenésszel, Téglás Zolival beszélgetett Shaquille O'Neal méreteiről és rohadt kommunistákról meg arról, mikor egy felszarvazott amerikai pankrátor fel akarta borítani a turnébuszt; a valaha volt legnagyobb magyar kosárlabdaedzőtől, Killik Lászlótól pedig legjobb tanítványai búcsúznak.

Legfrissebb hírek

A halászléhez a mai Nemzeti Sportot olvasta a miniszterelnök

Egyéb egyéni
7 órája

Csak mondják a magukét – Pucz Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2025.07.02. 23:54

Nincs az a pénz – Gyenge Balázs jegyzete

Klub-vb
2025.07.02. 23:53

Nikitschert a Rayo Vallecano csábítja; Öt európai, két brazil és az Al-Hilal maradt

E-újság
2025.07.02. 23:50

NS-köszöntés: születésnap és visszatérés

Egyéb egyéni
2025.07.02. 23:06

Csányi Sándor: Nem zsarolás, ösztönzés a „magyarszabály”; Vogel Soma sérült, lemarad a vb-ről

E-újság
2025.07.01. 23:45

ETO: igen, DAC: nem…; Amerikában elszabadultak a pénzek az egyetemi sportban

E-újság
2025.06.30. 23:25

Liverpool magyar város lesz!; Kós Hubert Párizson is túltenne

E-újság
2025.06.30. 00:09
Ezek is érdekelhetik