FTC: két nagy visszatérő lehet szombaton a keretben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.02.16. 16:50
Elképzelhető, hogy Gyömbér Gábor és Böde Dániel is a keretben lesz a szombati, Puskás Akadémia elleni NB I-es labdarúgó-bajnokin. Mindkét játékos sérülésből térhet vissza.

A középpályás augusztus óta nem lépett pályára NB I-es bajnokin (az MTK ellen szenvedett térdsérülést, műteni is kellett), de a hétvégén már egy félidőt játszott az NB III-ban a második csapatban, és nincs kizárva, hogy a következő találkozón már ott lehet a kispadon.

Elképzelhető, hogy Gyömbér Böde Dániel mellé ül le. A bokasérülést szenvedő csatár rehabilitációs munkáját Thomas Doll is kiemelte a napokban, a német vezetőedző szerint a futballista nagy alázattal dolgozik azon, hogy mielőbb a csapat rendelkezésére állhasson.

Az NB I-es góllövőlistát vezető támadó is a csapattal edz már, a kapura lövéseknél sem érez fájdalmat, így a következő fordulók során már ő is ott lehet a meccsre nevezettek között.

Legfrissebb hírek

A pofára eső norvég és a piszkálás, pöckölés, tuszkolás – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 08:49

Megszületett Böde-Bíró Blanka és Böde Dániel gyermeke

Kézilabda
2025.07.23. 12:48

Varga Barnabás: Ha nem is tökéletes, de jó kezdés volt

Bajnokok Ligája
2025.07.23. 07:08

Alkudozás helyett – Borbola Bence jegyzete

Bajnokok Ligája
2025.07.22. 22:39

A pofára eső norvég és a jugoszlávok elleni félidei értékelés – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Labdarúgó NB I
2025.07.18. 09:31

Terbócs István nyárról, Fradiról, tetoválásról és Dénesről, a kígyóról

Jégkorong
2025.07.13. 10:25

Bemutatták a Paks legújabb mezeit

Labdarúgó NB I
2025.07.10. 13:16

Böde Dániel előre aláírná az 1–1-et a kolozsváriak ellen

Európa-liga
2025.07.09. 10:29
Ezek is érdekelhetik