Kecskemét: Tököli, Forró és Mohl újra KTE-mezben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.10.05. 11:36
Persze csak egy este erejéig: az alkalmat az MTK elleni szerdai gálamérkőzés jelenti, amelyen a KTE több volt labdarúgója is pályára lép.

A Széktói Stadionban szerdán 18 órakor kezdődő, ingyen megtekinthető mérkőzésen a kecskeméti csapat jelenlegi játékosai mellett Mohl Dávid, Tököli Attila, Ribánszki László, Gyagya Attila, Forró Gyula, Gréczi Gábor és Patvaros Zsolt is pályára lép lila-fehér mezben.

A kecskeméti klubhonlap beszámolója szerint a sor itt még nem ér véget, hamarosan újabb nevekkel bővülhet a lista.

Mint ismert, a KTE tavasszal elveszítette NB I-es licencét, és az újjászervezett csapat jelenleg a Bács-Kiskun megyei első osztályban szerepel.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

KTE: a tízgólos csatárról már megegyeztek és a Vasastól is igazolhatnak – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 10:34
Ezek is érdekelhetik