NB I: Nagyon fontos győzelmet arattunk – Kondás

2015.09.12. 20:21
A Debrecen–MTK NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés után a két vezetőedző értékelt az M4 csatornának.

„Nagyon fontos győzelmet arattunk – mondta Kondás Elemér, a Debrecen vezetőedzője. – Szerencsére az elején sikerült gólt szereznünk. Nagyon jó csapatot győztünk le, nem véletlenül volt a hatodik helyen. Megérdemelten nyertük meg a találkozót."Kondás Elemér, a Debrecen vezetőedzője. – Szerencsére az elején sikerült gólt szereznünk. Nagyon jó csapatot győztünk le, nem véletlenül volt a hatodik helyen. Megérdemelten nyertük meg a találkozót."

„A Debrecen jól védekezett – értékelt László Csaba, az MTK vezetőedzője. – A lehetőségeinket vagy nem használtuk ki, vagy észre sem vettük. Az egy dolog, hogy szépen tartottuk hátul a labdát, csakhogy így saját magunkat vertük meg."

Legfrissebb hírek

Yamal megszerezte első vb-gólját; Zöld-foki-szigetek újabb csodát tett – a 11. játéknap 12 gólja egy helyen

Foci vb 2026
15 órája

Két gól az első két percben, Brazília hármat vágott – a kilencedik játéknap 7 gólja egy helyen

Foci vb 2026
2026.06.20. 08:56

Történelmi piros lap: szájeltakarásért állították ki Miguel Almirónt – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 06:17

65 másodperc után szerzett góllal Paraguay búcsúztatta Törökországot – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 05:46

Ezzel a két góllal nyertek az amerikaiak Ausztrália ellen – videók

Foci vb 2026
2026.06.19. 21:29

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Videó: már most kettővel több kiállítás van a 2026-os vb-n, mint Katarban

Foci vb 2026
2026.06.19. 01:35

Jonathan David triplázott, megvan a vb első szabadrúgásgólja – videó

Foci vb 2026
2026.06.19. 00:56
Ezek is érdekelhetik