PAFC: túl van a műtéten a védő, két hónapig nem játszhat
Megműtötték Tamás Márkot, a Puskás Akadémia 21 éves védőjét, aki két héttel ezelőtt egy edzésen lövés közben szenvedett részleges combizomszakadást. A szezon során 16 bajnokin szereplő játékos rehabilitációja várhatóan két hónapig tart, azaz csak a következő idényben léphet pályára.
„A körülményekhez képest jól vagyok. Majdnem két órán keresztül bent voltam a műtőben, van egy húsz centiméter hosszú vágás a jobb lábamon. Ha minden jól megy, csütörtökön hazamehetek. Nem tudom, mennyit kell kihagynom, de bízom benne, hogy hamarosan újra edzhetek" – idézte Tamás Márkot a puskasakademia.hu.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik






