Labdarúgás: a Barca nyerte meg a Kocsis Sándor-emléktornát
Az FC Barcelona nyerte meg az első alkalommal megrendezett Kocsis Sándor U19-es labdarúgó-emléktornát.
Az Iharos Sándor Margitszigeti Atlétikai Centrumban szombaton játszották a helyosztókat, a bronzérmet a szegedi Grosics Akadémia szerezte meg azzal, hogy 4–2-re legyőzte a Ferencvárost.
A fináléban a Barcelona 2–1-re nyert a Puskás Akadémia ellen, a magyarok gólját Tamásdi Alex szerezte.
A torna legjobb játékosának Alex Correderát, a Barcelona középpályását választották meg.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik






